דף הבית | מתן חסות | ספרים וקורסים
כנס itSMF 2006 בישראל - הצלחה גלובאלית


הכנס הראשון של פורום itSMF ישראל נחשב להצלחה בינלאומית בקהיליית שוחרי ITIL הגלובאלית: זו הפעם הראשונה שבכנס itSMF הראשון, נאספים 350 איש (!) להאזין לנושאים מורכבים כמו "תהליכי עבודה", "מתודת ITIL", ו-"ניהול שירות". וזאת למרות התנאים המכשילים: הכנס נעשה בשיאה של לחימה בצפון, שמנעה מרבים מ-900 הנרשמים להגיע לכנס.

פורום itSMF קיים כבר ב-34 מדינות, ובאף אחת מהן לא הצליחו לשכנע כמאה אנשים להגיע לכנס הראשון. אפילו יפאן, הכלכלה השנייה בגודלה בעולם, מדינה עם 130 מיליון תושבים - לא נתברכה בכמות כזו של מתעניינים בכנס הראשון.

ומה כל כך מיוחד ב-itSMF שהביא להצלחה זו? ובכן, לראשונה אין כאן גוף עסקי שדוחף את הנושא, אלא זו התארגנות התנדבותית של אנשים שבאמת חושבים שמתודת ITIL יכולה לעשות טוב לעסקים שלהם. אנשים שלמדו וראו את היתרונות של אימוץ מודל שיהפוך את ה-IT שלהם ל-IT הטוב בעולם.

בכנס הציגו חברות שכבר נהנו מהיתרונות של ITIL, חברות שיש להן מוצרים התומכים במתודה, וחברות ייעוץ שמציעות את עזרתן בהטמעת ITIL לארגונים.

המסר של כולם היה אחיד וברור: כדי להשיג יתרון תחרותי על המתחרים יש לשפר את השירות. וכדי לשפר את השירות צריך IT שיודע לתת שירות טוב יותר לארגון. השיטה להשיג שיפור שכזה נמצאת במתודת ITIL. ארגונים שיזדרזו לאמץ את המתודה ישיגו יתרון על המתחרים.

והצלחה נוספת נרשמה במהלך הכנס: לפורום itSMF הישראלי הצטרפו 40 חברים! הפורום בארץ מונה כעת 120 איש, ובכך אנו מצטרפים לפורום הגלובאלי שמכיל 45,000 חברים.

Conference collage


כל המצגות של כנס itSMF 2006 בישראל. לצפייה והורדת המצגות - הכנס לכאן.

התמונות שצולמו בכנס itSMF 2006 בישראל. לצפייה בתמונות מהכנס - הכנס לכאן.הצעה לתמיכה בעמותה


  itSMF Israel 2008
דף הבית | ספרים וקורסים | www.itSMF.com