דף הבית | מתן חסות | ספרים וקורסים
מדוע להצטרף ל- itSMF?

מטרת העמותה - תמיכה בקהילת משתמשי ITIL/ITSM בישראל, החלפת מידע בין חברי העמותה, קשר לקהילות מקבילות בעולם וקידום הנושא בכל מגזרי המשק בישראל. הערך המוסף העיקרי של העמותה הינו המכנה המשותף לכל חבריה והאפשרות להחליף דעות ולהוות מקור להתייעצות.

מה מקבלים חברי הפורום?
 1. ידע שוטף על ITIL/ITSM: חברי הפורום יקבלו באופן שוטף מידע על חידושים והצלחות הקשורות למתודולוגיה. המידע מתקבל באופן שוטף ממרכזי itSMF בעולם, ואליו יתווסף מידע של חברים מישראל שישתפו את כלל הפורום בסיפורים על הצלחות וחידושים בארץ.
 2. Networking: חברי הפורום יהיו זכאים להשתתף במפגשים חודשיים/ רבעוניים בו נפגשים כל אלה שיש להם בעיות ושאלות בנושאי יישום ITSM, ומומחי ITIL בשיתוף עם שאר חברי הפורום מסייעים להם למצוא פתרונות. זוהי רשת מידע ארצית בתחום.
 3. חשיפה לפתרונות: חברי הפורום יהיו זכאים להשתתף בפורמים הדנים בפתרונות המוצעים ע"י מגוון ספקים וגם להיות חשופים בפני פתרונות טרם הצגתם לקהל הרחב.
 4. חשיפה למידע: החברים בפורום יהיו זכאים לגשת גם לפורטל החברים באתר האינטרנט של itSMF, עם גישה למאמרים ומידע ייחודי נוסף. מידע זה אינו פתוח לקהל הרחב אלא רק לחברים.
 5. הנחה ברכישות: פורום itSMF העולמי הינו אחד ממקורות המידע העיקריים בתחום. בנוסף, יש הסכם בלעדי בין OGC (משרד המסחר הבריטי - כותבי ITIL) להנחות משמעותיות לחברי itSMF. רכש ספרות בהנחה יתאפשר בלעדית לחברים, וכן הנחות לקורסים וכנסים בארץ ובעולם.
 6. גובה ההנחות : חברי פורום itSMF יקבלו הנחה של 15% ממחיר המחירון של המוצרים המופיעים באתרנו. חברות גדולות (חברה בה ישנם 6 חברים או יותר) יקבלו הנחה של 20% ממחיר המחירון של המוצרים המופיעים באתרנו.
לתשומת הלב: פטור מתשלום מע"מ פורום itSMF הוא מלכ"ר. לפיכך כל המידע הספרים והקורסים הנרכשים דרכנו אינם משלמים מע"מ. הנ"ל בכפוף לחוקי מע"מ, ובמידה ובעתיד החוק ישתנה - יתווסף מע"מ כחוק.


כיצד להצטרף ל itSMF?

הנך מוזמן להיות חבר בפורום שישמור אותך עם מידע עדכני על החידושים בעולם ITIL ולהיות שותף בפעילות שמתבצעת בנושא בארץ. ההצטרפות פשוטה מאוד:
 1. פתח את דף ההרשמה שבאתרנו.
 2. הורד את קובץ גליון פרטים אישיים להצטרפות לפורום.
 3. מלא את הפרטים, וחתום.
 4. שלח את הגיליון + שק דמי חברות אלינו.
 5. בזאת הפכת לחבר בפורום itSMF !!  itSMF Israel 2008
דף הבית | ספרים וקורסים | www.itSMF.com