דף הבית | מתן חסות | ספרים וקורסים
הספרייה המשותפת של itSMF

פורום itSMF העולמי מקיים ספרייה מקוונת שנותנת הנחה לחברי הפורום העולמית. האתר מציע את כלל ספרות ה-ITIL והוא מעביר עמלה צנועה לסניפי itSMF על כל קניה אשר תתבצע דרכו. כספים אלו שימשו אותנו בעבר לשמור על דמי חברות נמוכים ולהרחיב את קשת השירותים הניתנים לחברי העמותה. לאתר הספרייה

הספרייה הינה מיזם של ועדת פרסומים של itSMF העולמית (IPESC) ומתופעלת ע"י חברת ההוצאה לאור המובילה בתחום זה - Van Haren Publications. מבדיקות שערכנו, עושר ההיצע, המחירים וזמני המסירה הינם תחרותיים ביותר. הספרייה המקוונת עובדת בהצלחה רבה מזה קרוב לשנתיים ומשמשת סניפים רבים של itSMF. זמני המסירה הינם שבוע עד שלוש שבועות אך רק חברי עמותה יכולים ליהנות מהנחה של 15% על כל קניה.

על מנת להגיע לספרייה המשותפת כל שעליך לעשות הוא לפנות לאתר הספרייה , צור לך חשבון - במהלך יצירת החשבון, במידה והינך חבר פורום ממדינה אחרת ציין זאת ותזכה בהנחה של 15%. שים לב כי הספרייה המקוונת מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי בלבד. במידה ואין באפשרותך לשלם בכרטיס אשראי נציגי, itSMF-Israel (הסניף הישראלי) ינסו לסייע לך תמורת דמי טפול. שים לב, כי זמני המסירה יתארכו מעט.
קורסים והדרכות

HP Education
חברת HP תמכה בעקביות בנושא ITIL החל משנת 1995 ,הייתה בין הראשונות לזהות את תועלות ה- ITIL, לתרגמו לנוהל מיטבי (Best Practice) שנקרא ITSM וקיבלה החלטה אסטרטגית ליישם זאת בכל פתרונות השירות וכלי האוטומציה שהיא מציעה ללקוחותיה.

להרשמה ולמידע נוסף:
מרכז ההדרכה:  7623188-09  / Education.Israel@hp.com
אתר ההדרכה: http://www.hp.co.il/Education
  itSMF Israel 2008
דף הבית | ספרים וקורסים | www.itSMF.com